Bine ați venit!

Dragi vizitatori,

Avem deosebita plăcere să vă prezentăm noua pagină web a comunei noastre, pe care sperăm să ajungeți să o folosiți cât mai des în interacțiunea cu primăria. Facem eforturi ca Dvs. să beneficiați, în cel mai scurt timp cu putință, de informații corecte, îndrumări utile și servicii web care să ușureze cât mai mult interacțiunea cetățeanului cu administrația publică locală.

Suntem conștienți că pentru a aduce această pagină web la standarde moderne va trebui să depunem eforturi considerabile, însă suntem extrem de motivați de faptul că, în cele din urmă, și cetățenii din comuna noastră se vor putea mândri cu o servicii publice  online eficiente și operative, în concordanță cu vremurile actuale.

Avem toată deschiderea la propuneri din partea Dvs. și, în măsura în care este tehnic posibil, vom încerca să le implementăm cât mai bine

A Dvs.

Teodora Abrudan

primarul Comunei Bocsig